fbpx

מוצרים לרכישה – חברת עשבי קדם

ניקוזית – NIKUZIT

ניקוזית - NIKUZIT

חליטת צמחים, עשירים בנוגדי חימצון, מגידול אורגני. קופסא מכילה 25 שקיקים, שנועדו ל-100 כוסות תה. החליטה טובה לניקוי רעלים המצטברים בגוף ומגבירה את פעילות הכבד והכליות.

מגן – MAGEN FRONT INT

MAGEN FRONT INT

מקדם ההגנה של חברת עשבי קדם הוא מוצר המופק מחומרים טבעיים בלבד. הוא מכיל חמאת שייה, שמן קוקוס, מיצוי של צמח דם המכבים, קמומיל ועוד.
למוצר זה מספר יתרונות: הפקת המוצר נעשית מחומרים טבעיים, המוצר לא נוסה על בעלי חיים והוא ברישיון משרד הבריאות.

משב – MASHAV

משב- תערובת הרחה לטיפול בגודש באף במיוחד בילדים

תערובת הרחה לטיפול בגודש באף במיוחד בילדים. השמנים מועילים להיגיינת דרכי הנשימה ולגודש הנובע מאלרגיה. המוצר יעיל לחדרי שינה של ילדים מצוננים, ולחדריהם של ילדים הסובלים מקשיי נשימה.

טהר – TAHAR

טהר - תרסיס מימי על בסיס שמנים אתריים, בעל כושר חיטוי חיצוני

תרסיס מימי על בסיס שמנים אתריים, בעל כושר חיטוי חיצוני מגוון (חיידקים, פטריות ודחיית טפילים קטנים). מתאים לחיטוי משטחים מזוהמים וחלל חדרי חולים. מתאים לחיטוי נעליים למקרי התפתחות חזקה של פטריות (טיפול עזר לפטריות ברגליים).

אורנית – ORANIT

אורנית - ORANIT

תערובת של שמנים אתריים באלכוהול.
מיועדת למקרים של דלקת סינוסים מתקדמת (סתימת הסינוסים, דלקת, כאבי ראש וכדומה). המוצר יכול לסייע גם להבראה מדלקת ריאות.

ידיד החורף – WINTER COMPANION

ידיד החורף

מוצר המסייע לשמור ולחזק את המערכת החיסונית נגד נגיף הקורונה. (אם ובת שהיו עם חום ובבידוד, נטלו מוצר זה ותסמיני נגיף הקורונה עברו להם תוך זמן קצר).

מוצרים לרכישה – חברת ברא צמחים

בעונות המעבר ובחודשי החורף אנרגיית הגוף נחלשת. פורמולה זאת מסייעת לגוף לעבור בשלום תקופה זו ולהתחזק. היא מכילה אכינצאה , פרופוליס, וצמחים תומכים נוספים. לשימוש מיידי כשמרגישים שזה מתחיל. מתאים למבוגרים וילדים מעל גיל 3.

ויטמין C 

ויטמין C

ויטמין C של ברא מסדרת הוויטמינים והמינרלים, מכיל 500 מ”ג ויטמין בשילוב נוגדי חמצון ותמציות צמחים. הרכיבים הצמחיים מוסיפים מגוון טבעי של רכיבים המקיימים ביניהם יחסי גומלין שמגביר את עוצמת התכשיר.
ויטמין C הינו ויטמין מסיס במים, אשר יש לצרוך אותו במזון או כתוסף שכן הגוף אינו יודע לייצרו.

ברא מגן – RESP 4 – טבליות

RESP4 ברא מגן טבליות

בעונות המעבר ובחודשי החורף אנרגיית הגוף נחלשת. פורמולה זאת מסייעת לגוף לעבור בשלום תקופה זו ולהתחזק. היא מכילה אכינצאה , פרופוליס, וצמחים תומכים נוספים כמו, אסטרלגוס ופטריית רישי. לשימוש מיידי כשמרגישים שזה מתחיל. מתאים למבוגרים וילדים מעל גיל 3.

ברא מגן – RESP 3 – תמצית

RESP 3 ברא מגן – תמצית

בעונות המעבר ובחודשי החורף אנרגיית הגוף נחלשת. פורמולה זאת מסייעת לגוף לעבור בשלום תקופה זו ולהתחזק. היא מכילה אכינצאה , פרופוליס, וצמחים תומכים נוספים. לשימוש מיידי כשמרגישים שזה מתחיל. מתאים למבוגרים וילדים מעל גיל 3.

ברא מגן גולד – NRG 2

ברא מגן גולד - 2NRG

לעבור את החורף ואת עונת המעבר בשלום – פורמולת צמחים המותאמת לגיל הזהב/הגיל השלישי. באמצעות פורמולת הצמחים הייחודית, ניתן לשמור על בריאות טובה ברמה הנפשית והגופנית. הפורמולה המכילה תמציות צמחים איכותיות ומרוכזות. צמחי המרפא בפורמולה נבחרו בקפידה והם הותאמו במיוחד לצרכים הייחודיים האופייניים לגיל השלישי/גיל הזהב.

ברא פרילקס – DIGEX 9

ברא פרילקס DIGEX 9

תוסף תזונה טבעי,  המסייע לפעילות מעיים ויציאות סדירות. מכיל בין היתר – זרעי שומר ואניס המונעים גזים וריח רע מהפה.

 

ברא נייט – NERV 1

ברא נייט - NERV 1

היומיום של החיים המודרניים מלווה בגורמי מתח רבים שמשפיעים על היכולת להירגע ולשקוע בשנת לילה טובה. פורמולת ברא-נייט מכילה צמחי מרפא, שעל פי מסורת של ידע בן מאות שנים, מסייעים לגוף לחזור למקצבו הטבעי בכדי לאפשר לכם – לילה טוב באמת.

ברא רוגע – NERV 4

ברא רוגע NERV 4

לקחת את החיים ברגוע.
קצב החיים המהיר והאינטנסיבי בעולם המודרני משפיע על רמות המתח של כולנו. פורמולת ברא רוגע מכילה צמחי מרפא, שעל פי עקרונות רפואת הצמחים המסורתית, עוזרים “להוריד הילוך” ולהשיב את החיים למסלול רגוע.

 

פרוביוטיקה 10

פרוביוטיקה 10

הפרוביוטיקה מוגדרת כתוסף מזון המכיל חיידקים חיים בעלי השפעה מיטיבה על האדם. היא עושה זאת, על ידי שמירה על מאזן החיידקים הידידותיים לעומת החיידקים מחוללי המחלות בגוף.
לפרוביוטיקה 10 מבית ברא צמחים ישנו הרכב ייחודי שכולל 10 מיליארד (!) חיידקים פרוביוטיים ידידותיים, משלושה זנים משלימים, שנבחרו בקפידה רבה – בכדי להעניק השפעה סינרגטית על המקצב העיכולי

כורכומין אפקט

כורכומין אפקט

טכנולוגיית מוצר חדשנית מבית ברא צמחים מציעה תמצית איכותית של הרכיב כורכומין, בשילוב עם רכיבים פוספוליפידים ממקור צמחי המיועדים להעצמת ספיגתו ואינו מכיל פיפרין.

*ברא צמחים הוקמה לפני למעלה משני עשורים על ידי שרון קוצר, מומחה לצמחי מרפא ורפואת צמחים.
חברת ברא צמחים מתמחה בהכנת תמציות וטבליות לאיזון וחיזוק מנטלי ופיזי. 

להתייעצות ולרכישת מוצרים, צרו קשר בטלפון: 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן