נופשון ספא בגיאורגיה

הנופשון כולל מלונות, טיסות, העברות וטיולים מודרכים בעברית

הנופשונים שלנו מאורגנים באופן מושלם מ-א' ועד ת'. הנופשונים כוללים טיסות, כבודה, העברות, מלונות, טיולים מודרכים, עיסויים, פינוקים וחשיבה על כל הפרטים הקטנים מסביב. אנו מלווים אתכם ממפגש היכרות מקדים של חברי הקבוצה בארץ, נמצאים אתכם ודואגים לכל צורך שלכם בזמן הטיול בחו"ל, ונשארים בקשר גם לאחר חזרתנו ארצה. אל משפחת מדבריא מצטרפים נופשים מגוונים בגילאים בוגרים, היודעים ליהנות ולמצות כל יום וכל רגע בחיים ולייצר זיכרונות שנשארים לעד.

מועד הטיול

4-11 בספטמבר 2023

עלות טיסה

כלולה במחיר!

מחיר לזוג

4,680 $

מחיר ליחיד

2,690 $

מה כלול בנופשון?

קצת על טביליסי

הבירה והעיר הגדולה ביותר בגאורגיה, נוסדה במאה החמישית לספירה מאת מלך איבריה ואכטנג גורגאסאלי. טביליסי הייתה עיר חשובה על שביל המשי ההיסטורי. מאז הקמתה, טביליסי הייתה קונגלומרט של תרבויות ומסורות נהדרות - אירופאיות ואסיאתיות. במהלך הסיור, נבקר באבנוטובאני (מחוז אמבטיות גופרית) - נטייל ברחובות הישנים באזור שארדני, שכיום דומים מאוד לרחובות אירופיים עם בתי קפה באוויר הפתוח, חנויות מזכרות ועוד. נראה את גשר השלום המודרני, העשוי מזכוכית, סמל של חברות ושלווה המחבר בין הרחובות הצרים העתיקים של העיר העתיקה עם פארק רייק. נבקר בבית הכנסת בטביליסי וברובע היהודי. נעלה עם הרכבל לפסל המייצג את האימא של גאורגיה ולטירה נריקאלה. באוטובוס נעבור את שדרת רוסטוולי וכיכר החירות. משם ניסע לפוניקולר לטיול בעיר, נהנה מסיור באחד מפארקי עצי האורן העתיקים.

קצת על בורג'ומי

בדרך לבורג'ומי נעצור במנזר ג'ברי, אשר נבנה במאה ה-6 ומשקיף על הבירה העתיקה מצחטה ועל שני הנהרות מטקברי ו-ארגבי. בורג'ומי היא עיירת הנופש המוכרת ביותר בגאורגיה. מי בורג'ומי הטבעיים הם האטרקציה העיקרית של העיירה וכמובן הפארק הלאומי רחב הידיים. בפארק ניסע ברכבל ונהנה מהנוף של העמק. בתוך הפארק תוכלו לשתות בחופשיות ולמלא בקבוקים במעיין הטבעי, המנקה את הגוף מרעלים ומחזק את המערכת החיסונית. בבריכות הגופרית הפתוחות תוכלו ליהנות מטבילה.

מה בתכנית?

4.9 - העברה משדה התעופה.

5.9 - טביליסי - רובע מרחצאות, רכבל, בית כנסת ורחוב שרדני. ערב פולקלור במסעדה אוטנטית.

6.9 - נצא מטביליסי לכיוון בורג'ומי. התחנה הראשונה שלנו תהיה במנזר ג׳בארי המשקיף על שני הנהרות המתחברים אראגבי ומטקברי. משם ניסע למצחטה נבקר בשוק מזכרות קטן ובקתדרלה סווטיצחובלי. נמשיך לשאטו מוחראני שם נטעם יין גאורגי ונסייר ביקב.

7.9 - סיור בבורג׳ומי - בורג'ומי מפורסמת במים המינרליים במעיינותיה, המועילים למערכת החיסון ולמערכת העיכול. המים מועשרים ביוד ובפלוריד, המונעים גם עששת. בורג'ומי התפרסמה בתקופת שלטון הצאר בגיאורגיה. העמק הפך לאתר בריאות מפורסם. נשתה מהמים המינרליים לאחר טיול בפארק ותצפית על המפל. ניסע ברכבל ונצפה על העמק מלמעלה.

8.9 – ניסע לטירת אחלציחה, הידועה גם כטירת רבטי. הטירה עצמה נהרסה ונבנתה מחדש פעמים רבות לאחר פלישת המונגולים, ומאוחר יותר בתקופת האימפריה העות'מאנית, כאשר היא נפלה תחת שליטת הטורקים. הטירה ההרוסה בכבדות נבנתה מחדש ושופצה בשנת 2012 - המצודה, המרחצאות, המסגד, הכנסייה האורתודוקסית ואפילו המנהרות המובילות לנהר שוחזרו כולם. במהלך הטיול נבקר בבית הכנסת הישן שנמצא בתוך העיר העתיקה. כיום מתגוררת רק משפחה יהודית אחת באחלציחה.

9.9 - יום מנוחה לטיפולי ספא וטיולים רגליים באזור.

10.9 - טיול בפארק הלאומי.

11.9 – ביקור במוזיאון סטלין. ביקור בעיר המערות הפאגנית אופליסציחא, הנמצאת על גדות הנהר מטקברי, אשר בעבר שימשה כמרכז לסחר בדרכי המשי העתיקות. נגיע לעיר הבירה טביליסי לשופינג בקניון East Point.

 1. המחיר אינו כולל בדיקות קורנה וביטוחים רפואיים. על כל נוסע לדאוג לרכוש לעצמו ביטוחים כנדרש ובהתאם לתנאי הנסיעה בתקופת הקורונה באם אלו חלים.

 2. המחיר אינו כולל תשר לנותני השירותים וצוות ההדרכה המקומי. תשר בסך 40 דולר עבור כל תקופת השהייה ייאסף במרוכז על ידנו ויועבר אל נותני השירותים במהלך הטיול.

 3. המחיר אינו כולל משקאות והוצאות אישיות, אופציות לטיולים ופעילויות שלא מצוינים בתכנית, ביטוח אישי וביטוח מטען.

 4. תכנית הטיול יכולה להשתנות בהתאם לתנאי השטח

 • מרגע ביצוע ההזמנה עד לתאריך 01/06/2023 – 500 דולר דמי ביטול לאדם. לידיעתכם, לא ניתן לשריין מקום בקבוצה ללא תשלום מקדמה. הזדרזו להירשם על מנת לשריין את מקומכם בטיול.
 • מ- 02/06/2023 ועד לתאריך 20/06/2023 – 900 דולר דמי ביטול לאדם.
 • מ- 21/06/2023 ועד 20/07/2023 – 1,800 דולר דמי ביטול לאדם.
 • מ- 21/07/2023 ועד 14 ימים לפני היציאה לטיול – 85% דמי ביטול.
 • מ- 14 מים לפני היציאה לטיול ועד ליום היציאה – 100% דמי ביטול.
 1. תשלום מקדמה בסך 800 דולר עד לתאריך 15/05/2023. במידה ולא תיווצר קבוצה בעלת מינימום המשתתפים הנדרש לנופשון, אנו מתחייבים להחזר המקדמה.
 2. מילוי טופס הרשמה בסעיף הבא
 3. שליחת צילום דרכון למייל: info@midbary.com או לפקס: 03-962-7758

את המקדמה יש להעביר בהעברה בנקאית לחשבון:​

בנק פועלים 12 סניף 650, חשבון 647207
או באפליקציית ביט לחניתה במספר: 052-6109797
בהעברה אנא ציינו את שם הנופשון אליו אתם נרשמים.

הרשמה לנופשון גיאורגיה 9/2023

פרטי הנרשם: נא למלא באנגלית במדוייק כפי שמופיע בדרכון
חתימה על טופס זה מאשרת את הזמנתך ומעניקה ל"מדבריא" את הזכות המלאה לגבות את התשלום בהתאם למחיר הנופשון שפורסם:
לסיום אנא לחץ על כפתור – שליחה.
לתשומת לבך, לסיום ההרשמה והבטחת מקומך בנופשון – יש ליצור קשר עם חניתה ולשלם דמי רישום.
תודה על הרשמתך לנופשון. לשאלות ובירורים, חניתה: 052-610-9797 אפשר גם במייל: info@midbary.com

החברים שהיו בנופשונים מספרים...

דילוג לתוכן